Haber

İYİ Parti binasına düzenlenen saldırı sonrası Arınç’tan provokasyon uyarısı

İyi parti Zeytinburnu’ndaki İstanbul İl Başkanlığı binasına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı kamuoyunda geniş yankı uyandırırken, polis ekipleri cama isabet eden mermi örneklerinden yola çıkarak saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

SALDIRIYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLADI

İstanbul Valiliği, YETERLİ Parti İstanbul İl Başkanlığı binasına düzenlenen silahlı saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıklarken, saldırının ardından eski Meclis Başkanı Bülent Arınç’tan dikkat çekici bir paylaşım geldi.

BÜLENT ARINÇ’TEN SALDIRI SONRASI PROVOKASYON UYARISI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e geçmiş olsun dileklerini ileten Arınç, seçim sürecinde tüm siyasileri ve vatandaşları olası her türlü provokasyona karşı itidalli olmaya davet etti.

“TÜM SİYASİLERİ VE VATANDAŞLARI TEPKİYE DAVET EDİYORUM”

Arınç, paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığına düzenlenen silahlı saldırıyı kınıyor, Başkan Meral Akşener şahsında tüm GÜZEL Parti ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Tüm siyasileri ve vatandaşlarımızı provokasyon ve provokasyonlara karşı itidalli olmaya davet ediyorum.” seçimin yaklaştığı bu günlerde belki belli merkezler tarafından bilinçli olarak yürütülebilecek bu propaganda sürecinin ve seçimin sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasını, millet iradesinin ve aziz milletimizin iradesinin galip gelmesini temenni ediyorum. Her seçimde.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu